VINCINI Медењаци вишна 350gr

VINCINI Медењаци вишна 350gr

68 ден

Out of stock

68 ден

VINCINI Медењаци вишна 350gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 031828

Опис

VINCINI Медењаци вишна 350gr

Опис: VINCINI Медењаци вишна.

Чоколадни медени печива полнети со џем од вишна.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 350gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: