VINCINI Чоколаден прелив 1kg

VINCINI Чоколаден прелив 1kg

VINCINI Чоколаден прелив 1kg

VINCINI Чоколаден прелив 1kg

163 ден

Out of stock

163 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 022938

Опис

VINCINI Чоколаден прелив 1kg

Опис: VINCINI чоколаден прелив.

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 1kg

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: