Вилушки мали 16cm 6/1

Вилушки мали 16cm 6/1

вилушки

Вилушки мали 16cm 6/1

285 ден

Има

285 ден

Достапност: Има SKU: 20211030

Опис

Вилушки мали 6/1

Назив на продуктот: Вилушки мали 6/1.

Димензии: Должина на вилушките 16cm. Изработени од  нерѓосувачки челик.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: