VILEDA SENSITIVE Ракавици L

VILEDA SENSITIVE Ракавици L

VILEDA SENSITIVE Ракавици L

109 ден

Има

109 ден

Достапност: Има SKU: 011420

Опис

VILEDA SENSITIVE Ракавици L

Опис: VILEDA SENSITIVE ракавици

Величина: L

Состав: Латекс.

Нето: 1/1

Употребливо до:  Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Малезија

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: