VILEDA Крпа микрофибер стајл 2/1

VILEDA Крпа микрофибер стајл 2/1

VILEDA Крпа микрофибер стајл 2_1

VILEDA Крпа микрофибер стајл 2/1

195 ден

Има

195 ден

VILEDA Крпа микрофибер стајл 2/1

Достапност: Има SKU: 055298

Опис

VILEDA Крпа микрофибер стајл 2/1

Опис: Микрофибер крпи за чистење.

Нето: 2/1

Состав: Означено на пакувањето.

Уптребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија.

Коментари и оцени

Сèуште нема коментари и оцени


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: