VILLA ANTICA Маслиново масло во спреј 250ml

VILLA ANTICA Маслиново масло во спреј 250ml

VILA ANTIKA Маслиново масло во спреј 250ml

VILLA ANTICA Маслиново масло во спреј 250ml

269 ден

Има

269 ден

Вила Антика maslinovo maslo vo sprej 250 ml

Достапност: Има SKU: 032485

Опис

VILA ANTIKA Маслиново масло во спреј 250ml

 

Маслиново масло во спреј.

Масло  од маслинки со висок квалитет, добиено директно од маслинки исклучиво на механички начин.

 

Просечни нутритивни  вредности на 100 g

  • Енергетска вредност: 3700 кЈ
  • Масти: 100 g (од кои заситени 15 g)
  • Јаглехидрати: 0 g (од кои шеќери 0 g )
  • Протеини: 0 g
  • Сол: 0 g

 

Нето: 0.5l

 

Земја на потекло: Италија

 

Баркод:8008460001317

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: