VIK NIK Зачин оригано 40gr

VIK NIK Зачин оригано 40gr

VIK NIK Зачин оригано 40gr

27 ден

Out of stock

27 ден

VIK NIK Зачин оригано 40gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 057275

Опис

VIK NIK Зачин оригано 40gr

Опис: VIK NIK Зачин оригано .

 Состав: Сушено оригано.

Нето: 40gr

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: