VIK NIK Морско оревче 20gr

VIK NIK Морско оревче 20gr

VIK NIK Морско оревче 20gr

VIK NIK Морско оревче 20gr

52 ден

Out of stock

52 ден

VIK NIK Морско оревче 20gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 053608

Опис

VIK NIK Морско оревче 20gr

Опис: Морско оревче ВИК – НИК.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 20gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: