VIK NIK Кари 40gr

VIK NIK Кари 40gr

35 ден

Out of stock

35 ден

VIK NIK Кари 40gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 050121

Опис

VIK NIK Кари 40gr

Опис: Зачин кари.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 40gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: