VIK NIK Ѓумбир 40gr

VIK NIK Ѓумбир 40gr

VIK NIK Ѓумбир 40gr

VIK NIK Ѓумбир 40gr

51 ден

Out of stock

51 ден

VIK NIK Ѓумбир 40gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 052564

Опис

VIK NIK Ѓумбир 40gr

Опис: ѓумбир
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 40gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: