VIK NIK Цимет во стапче 20gr

VIK NIK Цимет во стапче 20gr

VIK NIK Цимет во стапче 20gr

VIK NIK Цимет во стапче 20gr

ден

Out of stock

ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 053609

Опис

VIK NIK Цимет во стапче 20gr

Опис: Вик ник цимет во стапчиња

Нето: 20gr

Состав: Означено на пакувањето

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: