VIK NIK Чили мелено 40gr

VIK NIK Чили мелено 40gr

VIK NIK Чили мелено 40gr

VIK NIK Чили мелено 40gr

37 ден

Out of stock

37 ден

VIK NIK Чили мелено 40gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 055781

Опис

VIK NIK Чили мелено 40gr

Опис: чили мелено

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 40gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: