VIK NIK Буковец лут 100gr

VIK NIK Буковец лут 100gr

VIK NIK Буковец лут 100gr

VIK NIK Буковец лут 100gr

40 ден

Out of stock

40 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 050117

Опис

VIK NIK Буковец лут 100gr

Опис:Вик ник буковец лут

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 100gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Македонија

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: