VIGOR Водка оригинал 1l

VIGOR Водка оригинал 1l

VIGOR Водка оригинал 1l

VIGOR Водка оригинал 1l

415 ден

Има

415 ден

VIGOR Водка оригинал 1l

Достапност: Има SKU: 071701

Опис

VIGOR Водка оригинал 1l

Опис: Vigor Vodka original водката е бистра, чиста и со неутрална арома, што се постигнува со филтрирање на најквалитетни суровини и со посебни постапки на омекнување.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 1l
Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: