VIGOR Водка 100ml

VIGOR Водка 100ml

VIGOR Водка 100ml

59 ден

Има

59 ден

VIGOR Водка 100ml

Достапност: Има SKU: 026040

Опис

VIGOR Водка 100ml

Опис: Vigor Vodka водката е бистра, чиста и со неутрална арома, што се постигнува со филтрирање на најквалитетни суровини и со посебни постапки на омекнување.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 100ml
Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: