VICI Панирани мини шкампи 170gr

VICI Панирани мини шкампи 170gr

VICI Шкампи панирани мини 170gr

VICI Панирани мини шкампи 170gr

86 ден

Out of stock

86 ден

VICI Панирани мини шкампи 170gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 024742

Опис

VICI Панирани мини шкампи 170gr

Опис: панирани мини шкампи
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 170gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Естонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: