VENSSINI MODENA MOD264 26”/17”

VENSSINI MODENA MOD264 26”/17”

VENSSINI MODENA MOD264 26''/17''

VENSSINI MODENA MOD264 26”/17”

10,999 ден

Има

10,999 ден

Достапност: Има SKU: 350006

Опис

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

 • Седло HUABEI TEA ROZE
 • Рачки за волан MEGA црно бели – кратки
 • Волан 620MM 22.2X25.4MM црн
 • Сет V PVC без рачни кочници
 • Педали PVC KLASIK
 • Среден погон MTB црн 22/32/42Т
 • Средна осовина MTB на штраф 5S
 • Ланец MTB MAYA Z33 P6001
 • Обрач V1 26″ сив 36 дупки V1.26SV.
 • Предна глава MTB 36R
 • Задна глава MTB 36R
 • SP.26X1.95(50-559) H-826 DIJU
 • 6 фази индекс црн 14T-28T SHUN FENG
 • Среден менувач DOWN PULL SIPO 42T
 • Заден менувач кинески на кука
 • Рачен менувач A REVO SHIFT POWER SFT-30

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: