VENSSINI FORZA FOZ261 26”/17”

VENSSINI FORZA FOZ261 26”/17”

VENSSINI FORZA FOZ261 26''/17''

VENSSINI FORZA FOZ261 26”/17”

9,999 ден

Има

9,999 ден

Достапност: Има SKU: 350009

Опис

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

 

 • Седиште црно сино CENTURY SG-322
 • Рачки за волан MEGA црно портокалови краци
 • Криви на волан 620MM 22.2X25.4MM црн
 • Сет V PVC без рачки кочници
 • Педали PVC KLASIK со лагер
 • Среден погон MTB црн 22/32/42Т
 • Средна осовина MTB на штраф 5S
 • Ланец MTB MAYA Z33 P6001
 • Обрач V1 26″ сив 36 дупки V1.26SV.
 • Предна глава MTB 36R
 • Задна глава MTB 36R
 • SP.26X1.95(50-559) H-826 DIJU
 • Индекс на фаза жолт 13T-28T SHUN FENG
 • Среден менувач TOP PULL FRICTION 42T SIPO
 • Заден менувач SHIM. TZ KUKA ARDTZ500GSB
 • Рачен менувач POWER 7INDEX SFT-30

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: