VENOM/MARATHON Кровен куфер црн мат 460l

VENOM/MARATHON Кровен куфер црн мат 460l

VENOM/MARATHON Кровен куфер црн мат 460l

12,800 ден

Има

12,800 ден

VENOM/MARATHON Кровен куфер црн мат 460l

Достапност: Има SKU: 80005657

Опис

VENOM/MARATHON Кровен куфер црн мат 460l

Имате премногу опрема која што треба да ја носите со остатокот од
багажот. Потребен ви е дополнителен простор. Ние имаме решение.
Куферите на Menabo Marathon 460л. е елегантен кровен куфер, дизајниран со високо аеродинамичен профил со цел да се минимизира отпорноста
на воздухот и потрошувачката на гориво.
Надворешни димензии: Д – 198 cm; Ш – 79 cm; В – 37 cm
Тежина на куферот: 17 kg
Максимален товар: 50 kg
Материјал: ABS
Боја на капакот: Мат црна
Боја на долниот дел: Мат црна
Заклучување: Централно
Отварање: Од една страна
Монтажа на кровни носачи: Со U – приклучок на шрафење
Сертификати за квалитет: City Crash Test, TUV/GS
Аеродинамика: Направени тунелски тестови

Произведено во: Menabo Италија

Коментари и оцени

Сèуште нема коментари и оцени


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: