Велигденски украс зајак 28см

Велигденски украс зајак 28см

Велигденски украс зајак 28см


200 ден

Има


200 ден

Велигденски украс зајак 28см

SKU: 27ЦХ043
Поништи

Опис

Велигденски украс зајак 28см

 

Состав: Текстил, дрво.

 

Земја на потекло: Кина

 

Баркод: 9090000031396

 

Боја

Виолетова, Зелена

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: