Велигденски украс од дрво што свети 38,5см

Велигденски украс од дрво што свети 38,5см

Велигденски украс од дрво што свети 38,5см


590 ден

Има


590 ден

Veligdenski ukras od drvo sto sveti

SKU: 27Б6664-9
Поништи

Опис

Велигденски украс од дрво што свети 38,5см

 

Состав: Дрво

 

Начин на одржување : Се брише со крпа

 

Земја на потекло: Кина

 

Баркод: 9090000114952

Боја

Розева, Сина

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: