Велигденски украс од дрво 15,5см

Велигденски украс од дрво 15,5см

Велигденски украс од дрво 15,5см


120 ден

Има


120 ден

Veligdenski ukras od drvo

SKU: 27Б6664-7
Поништи

Опис

Велигденски украс од дрво 15,5см

 

Состав: Дрво

 

Начин на одржување: Се брише со крпа

 

Земја на потекло: Кина

 

Баркод: 9090000114938

Боја

Розева, Сина

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: