PLOMARI Узо 40% 1l

UZO PLOMARI 40% 1l

PLOMARI Узо 40% 1l

832 ден

Има

832 ден

UZO PLOMARI 40% 1l

Достапност: Има SKU: 014269

Опис

UZO PLOMARI 40% 1l

Опис: UZO PLOMARI 40%.

Состав:  100% двоен алкохолен дестилат.

Нето: 1l

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло:  Грција.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: