MINI Узо 40% 1l

UZO MINI 40% 1l

MINI Узо 40% 1l

585 ден

Out of stock

585 ден

UZO MINI 40% 1l

Достапност: Нема на залиха SKU: 075491

Опис

UZO MINI 40% 1l

Опис:  UZO MINI 40%.

Она што го прави уникатен узо мини , се 17 тајни рецепти на неговите производители и фактот дека сите тие се комбинирани во едно.

Еден рецепт што се чува непроменет со текот на времето . Рецепт кој, во комбинација со специјалните ароматични билки гом прави познато ова узо.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1l

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло:  Грција.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: