UNCLE BEN’S Ориз 10мин 500gr

UNCLE BEN’S Ориз 10мин 500gr

UNCLE BEN'S Ориз 10мин 500gr

UNCLE BEN’S Ориз 10мин 500gr

182 ден

Out of stock

182 ден

UNCLE BEN’S Ориз 10мин 500gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 059239

Опис

UNCLE BEN’S Ориз 10мин 500gr

Опис: UNCLE BEN’S Ориз 10мин.
Ориз со долго зрно совршено подготвен за 10 минути.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 500gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: