Украсна кутија 13,5*6,5cm

Украсна кутија 13,5*6,5cm

метална украсна кутија

Украсна кутија 13,5*6,5cm


170 ден

Има


170 ден

SKU: 276627
Поништи

Опис

Опис на производот: Уникатна метална украсна кутија погодна за поклон.

Димензии: Дијаметар 13,5 см, висина: 7 см.

 

Боја

Плава, Црвена

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: