TWIX King size Чоколадо 85gr

TWIX Чоколадо кингсајз 85gr

TWIX King size Чоколадо 85gr

40 ден

Out of stock

40 ден

TWIX Чоколадо кингсајз 85gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 011622

Опис

TWIX King size Чоколадо 85gr

Опис: TWIX Чоколадо кингсајз.Млечно чоколадо покриено со карамели бисквит.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 85gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Полска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: