TWINS Пастрмајлија свинска 2*230gr

TWINS Пастрмајлија свинска 2*230gr

TWINS Пастрамајлија свинска 2230gr

TWINS Пастрмајлија свинска 2*230gr

85 ден

Има

85 ден

Достапност: Има SKU: 320001

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: