TWINS Пастрмајлија пилешка 2*230gr

TWINS Пастрмајлија пилешка 2*230gr

TWINS Пастрамајлија пилешка 2230gr

TWINS Пастрмајлија пилешка 2*230gr

68 ден

Има

68 ден

Достапност: Има SKU: 320000

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: