TUZLANSKA Сол Калиумова 250gr

TUZLANSKA Сол Калиумова 250gr

TUZLANSKA Сол Калиумова 250gr

TUZLANSKA Сол Калиумова 250gr

79 ден

Има

79 ден

Достапност: Има SKU: 078281

Опис

TUZLANSKA Сол Калиумова 250gr

Опис: Калиумова сол TUZLANSKA

Нето: 250gr

Земја на потекло: Босна и Херцеговина

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: