PASTEL Турски симит

PASTEL Турски симит

Турски симит

PASTEL Турски симит

20 ден

Out of stock

20 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 190007

Опис

PASTEL Турски симит

Опис: Турски симит 120гр.

Состав: брашно, сол, шеќер, раст. маст, квасец, сусам, фруктоза, млеко.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: