Чаши за ракија Tulipe 6/1

Чаши за ракија Tulipe 6/1

Чаши за ракија

Чаши за ракија Tulipe 6/1

240 ден

Out of stock

240 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 20211078

Опис

Tulipe Чаши за ракија 6/1

Назив на продуктот: Чаши за ракија.

Димензии: Висина на чаша 11m, пречник ⌀4,5cm.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: