-36%

TUC Крекери солени 100gr

TUK Крекери солени 100gr

TUC Крекери солени 100gr

36 ден 23 ден

Out of stock

36 ден 23 ден

Понудата истекува за:
6Дена16Саати51Минути03Секунди
Достапност: Нема на залиха SKU: 033061

Опис

TUC Крекери солени 100gr

Опис:TUC Крекери солени 100gr
Состав: Пченица,глутен,јајца,сулфит.Може да содржи траги на млеко,соја и семе од сусам.
Нето: 100gr
Уптребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Унгарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: