TUC Крекери со сланина 100gr

TUK Кrekeri so slanina 100gr

TUC Крекери со сланина 100gr

36 ден

Има

36 ден

TUC Крекери со сланина 100gr

Достапност: Има SKU: 033064

Опис

TUC Крекери со сланина 100gr

Опис:TUC Крекери со сланина 100gr
Состав: Пченично брашно,палмино масло,глукозен сируп,естракт од јачменов склад,јајца,сол,средство за подигање на тесто,сланина и регулатори на киселост.
Може да содржи траги од соја и семе од сусам.
Нето:100gr
Уптребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Унгарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: