-36%

TUC Крекери со пиперка 100gr

TUK Крекери со пиперка 100gr

TUC Крекери со пиперка 100gr

36 ден 23 ден

Има

36 ден 23 ден

Понудата истекува за:
6Дена15Саати06Минути39Секунди
Достапност: Има SKU: 033063

Опис

TUC Крекери со пиперка 100gr

Опис: Крекери со пиперка каде може да содржи соја и семе од сусам.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето:100gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Унгарија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: