Tangle Teezer WET DETANGLER – PINK / PINK

Tangle Teezer WET DETANGLER – PINK / PINK

TT WET DETANGLER - PINK_PINK Z

Tangle Teezer WET DETANGLER – PINK / PINK

893 ден

Има

893 ден

Достапност: Има SKU: 160184

Опис

Tangle Teezer WET DETANGLER – PINK / PINK

Опис:Tangle Teezer WET DETANGLER – PINK / PINK

Земја на потекло:Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: