Трупки бели – кг

Трупки бели – кг

35 ден

Out of stock

35 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 99039

Опис

Трупки бели – кг

Опис: Трупки бели – кг

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: