TOPPITS Хартија за печење 8m

TOPPITS Хартија за печење 8m

TOPPITS Хартија за печење 8m

TOPPITS Хартија за печење 8m

92 ден

Има

92 ден

Достапност: Има SKU: 047686

Опис

TOPPITS Хартија за печење 8m

Опис: TOPPITS Хартија за печење.Благодарение на специјалната нелеплива формула од висок квалитет и отпорност, храната и слатките се печат подеднакво и лесно се одлепуваат од хартијата.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето:  8m

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: