Топче за Пинг Понг 40mm

Топче за Пинг Понг 40mm

Топче за Пинг Понг 40mm

Топче за Пинг Понг 40mm

ден

Има

ден

Достапност: Има SKU: 6005101

Опис

Топче за Пинг Понг 40mm

Опис: Пластично топче за пинг понг.

Нето: 1/1

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: