YOUR 5 MINUTES Леб тост со путер 500gr

YOUR 5 MINUTES Леб тост со путер 500gr

YOUR 5 MINUTES Леб тост со путер 500gr

59 ден

Out of stock

59 ден

YOUR 5 MINUTES Леб тост со путер 500gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 065609

Опис

YOUR 5 MINUTES Леб тост со путер 500gr

Опис: Тост леб со путер. Леб од и‘зртени пченични зрна.

Нето: 500gr

Состав: И’зртени пченични зрна, маслиново масло, путер, сол, вода, квасец.

Упoтребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: