YOUR 5 MINUTES Леб тост класик 250gr

YOUR 5 MINUTES Леб тост класик 250gr

TONUS Леб тост класик 250gr

YOUR 5 MINUTES Леб тост класик 250gr

26 ден

Out of stock

26 ден

YOUR 5 MINUTES Леб тост класик 250gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 067104

Опис

YOUR 5 MINUTES Леб тост класик 250gr

Опис: Тост леб. Леб од и‘зртени пченични зрна.

Нето: 250gr

Состав: И’зртени пченични зрна, маслиново масло, сол, вода, квасец.

Упoтребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: