TONUS Леб тонус без квасец 450gr

TONUS Леб тонус без квасец 450gr

TONUS Леб тонус без квасец 450gr

67 ден

Out of stock

67 ден

TONUS Леб тонус без квасец 450gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 061965

Опис

TONUS Леб тонус без квасец 450gr

Опис: TONUS Леб тонус без квасец.

Состав: изртено пченично зрно, кисело тесто, маслиново масло, сол, вода.

Нето: 450gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: