TONUS Леб стандард 450gr

TONUS Леб стандард 450gr

TONUS Леб стандард 450gr

TONUS Леб стандард 450gr

60 ден

Out of stock

60 ден

TONUS Леб стандард 450gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 054608

Опис

TONUS Леб стандард 450gr

Опис: Био леб без брашно. Леб без брашно од и‘зртени пченични зрна.

Нето: 450gr

Состав: И’зртени пченични зрна, маслиново масло, сол, вода, квасец.

Упoтребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: