TONUS Леб мешан со рж 450gr

TONUS Леб мешан со рж 450gr

TONUS Леб мешан со рж 450gr

67 ден

Out of stock

67 ден

TONUS Леб мешан со ‘рж 450gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 056718

Опис

TONUS Леб мешан со рж 450gr

Опис: TONUS Леб мешан со рж.

Состав:  и`зртени пченични зрна, и`зртени зрна `рж (30%), маслиново масло, сол, Вода, квасец.

Нето: 450gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: