Тонер ласер LHCF279A

Тонер ласер LHCF279A

Тонер ласер LHCF279A

Тонер ласер LHCF279A

530 ден

Има

530 ден

Toner laser ЛХЦФ279А

Достапност: Има SKU: 6006978

Опис

Тонер ласер LHCF279A

 

Упатство за употреба:

  • Отворете го принтерот;
  • Извадете го стариот тонер;
  • Ставете го новиот тонер.

Следете ги упатсвата на принтерот. Користете го прописно.

 

Предупредување: Да не се користи за други намени , освен пропишаните.

Чувајте го тонерот на места недостапни за деца.

 

Земја на потекло: Кина

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: