Тонер ласер LH435A/436A/278A/285A

Тонер ласер LH435A/436A/278A/285A

Тонер ласер LH435A/436A/278A/285A

Тонер ласер LH435A/436A/278A/285A

589 ден

Има

589 ден

Достапност: Има SKU: 6006977

Опис

Тонер ласер LH435A/436A/278A/285A

 

 

Упатство за употреба:

  • Отворете го принтерот;
  • Извадете го стариот тонер;
  • Ставете го новиот тонер.

Следете ги упатсвата на принтерот. Користете го прописно.

 

Тонерот LH 435A/436A/278A/285A се користи за :

  • Laser Jet P1005/P1006;Laser Jet P1100/P1102/P1102W/P1104/P1104W/P1106W/P1107/P1107W/P1108W/P1109/P1109W;
  • Laser Jet pro M1132/M1210/M1212nf/M1214nfh/M1216nf/M1217nfw/M1218nf/M1219nf;
  • Laser Jet P1566/P1567/P1568/P1569/P1606/P1606dn/P1607dn/P1608dn/P1609dn
  • Laser Jet M1530/M1536dnf/M1537dnf/M1538dnf/M1539dnf IC MF4410/4450/4420/4550/4570/D520;LBP3018/3010/3100/3150;LBP6018/6000;LBP-3250

 

Предупредување: Да не се користи за други намени , освен пропишаните.

Чувајте го тонерот на места недостапни за деца.

 

Земја на потекло: Кина

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: