TIMAS Ќумур за скара 2.2kg

TIMAS Kjumur za skara 2.2kg

TIMAS Ќумур за скара 2.2kg

219 ден

Има

219 ден

TIMAS Ќумур за скара 2.2kg

Достапност: Има SKU: 018561

Опис

TIMAS Ќумур за скара 2.2kg

Опис: ќумур за скара
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 2.2kg
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: