TIMAS Алуминиумски сад 5/1 190x120x45

TIMAS Алуминиумски сад 5/1 190x120x45

TIMAS Алуминиумски сад 5/1 190x120x45

TIMAS Алуминиумски сад 5/1 190x120x45

46 ден

Има

46 ден

TIMAS Алуминиумски сад 5/1 190x120x45

Достапност: Има SKU: 027031

Опис

TIMAS Алуминиумски сад 5/1 190x120x45

Опис: TIMAS Алуминиумски сад.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 5/1

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: