TIMAS Алуминиумски овал 2/1 350x240x26

TIMAS Алуминиумски овал 2/1 350x240x26

TIMAS Aluminiumski oval 2_1

TIMAS Алуминиумски овал 2/1 350x240x26

55 ден

Има

55 ден

TIMAS Алуминиумски овал 2/1 350x240x26

Достапност: Има SKU: 027034

Опис

TIMAS Алуминиумски овал 2/1 350x240x26

Опис: TIMAS Алуминиумски овал.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 2/1
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Македонија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: