TIKVES Вино Траминец 750ml + 250ml ГРАТИС

TIKVES Вино Траминец 750ml + 250ml ГРАТИС

TIKVES Вино Траминец 750ml + 250ml ГРАТИС

TIKVES Вино Траминец 750ml + 250ml ГРАТИС

253 ден

Има

253 ден

Достапност: Има SKU: 011905-1

Опис

TIKVES Вино Траминец 750ml + 250ml ГРАТИС

Опис: Суво бело вино со златно-жолта боја, со препознатлив мускатен мирис и вкус на измeшани цветови и овошје.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 750ml + 250ml

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Макдонија

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: